Ski-bazar

Ski-servis,Ski-bazar orientační nabídka

Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozích sezónách také kompletní servis lyží a snowboardů  .

Lyže a snowboardy aktuální ceník: malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 179,-/pár.

Malý servis snowboardy: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran).Cena 279,-.

Lyže a snowboardy:velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 299,-).

velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.

Nabídka v prodejně se průběžně mění.O aktuální nabíddce lyží,snowboardů,lyžářských a snb. bot se informujte prosím.

Druhé stránky www.ski-bazar.cz snowboardynebo orientačně:http://www.cyklo-centrum.cz/ski-bazar/

 

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info