Zpět

Splátkový prodej kol i bez navýšení

Počet shlédnutí: 1950

Na kola nabízíme celoročně splátkový prodej bez navýšení s akontací 50% plus 4 splátky

Splátkový prodej kol i bez navýšení

Nabízíme také splátkový prodej bez navýšení celoročně přes  Essox..(je to sice s vyšší akontací (50% plus 4 splátky,rpsn 0%).Další Podrobnosti přes e-mail nebo přímo v prodejně Československé Armády 44,Ostrava-Michálk

Předchozí Akce firmy Cofidis (i-platba),nabídku a kalkulaci výpočtu splátek u jednotlivých produktů najdete na druhých stránkách: http://www.cyklo-centrum.cz/akcni-nabidka-kol/

 

Chcete vyrazit do sezóny s novým kolem, ale nemáte dostatek peněz a nákupu na úvěr se bojíte? Pak právě pro vás máme řešení.

Ve spolupráci se společností COFIDIS jsme pro vás u vybraných obchodních partnerů přichystali splátkový produkt, kde stačí nulová akontace a nepřeplatíte ani korunu navíc.Můžete využít tohoto produktu s 0% navýšením a to  v termínu od 11.5. – (prodlouženo do 15.7.2015),nebo se nyní informujte o podobných možnostech profinancování nákupu kola.

0 Kč předem + 10 x 10%

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 10 000 Kč, roční úroková sazba 0,00%, RPSN 0,0%, délka splácení 10 měsíců, měsíční splátka 1 000 Kč, celkem zaplatíte 10 000 Kč. Poplatek za sjednání úvěru 0 Kč. Pojištění není v RPSN zahrnuto.

 

Diskuse

(0 komentářů)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info