Zpět

Půjčovna lyží , ski servis

Počet shlédnutí: 602

Orientační cena za zapůjčení lyžařského kompletu : 99,-/den.(u starší verze lyží)

Půjčovna lyží , ski servis

Půjčovna a skiservis lyží a snowboardů

Kromě prodeje starších lyží,snowboardů,lyžařských a snowboardových bot,...z nabídky našeho ski bazaru  provádíme jako v předchozím období také kompletní servis lyží a snowboardů a v druhé polovině zimní sezóny také půjčovnu lyží a snowboardů.

Lyže  (snb.) k zapůjčení nabízíme po servisu.Nastavíme Vám vázání podle velikosti vybrané obuvi.

ski servis

 

půjčovna lyží

Lyže a snowboardy aktuální ceník (stále za příznivé ceny):
malý servis lyže (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran) cena 179,-/pár.
malý servis snowboardy: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,horký vosk Wax strojově,leštění skluznice,stažení vosku z hran).Cena 279,-

Lyže a snowboardy:
velký servis lyže: (broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,) cena pro lyže 1pár= 279,-).
velký servis snowboardy:(broušení skluznice a hran na stroji Wintersteiger,vyvaření-doplnění poškozené skluznice za tepla a znovu úprava skluznice broušením hrubým/jemným pásem.Horký vosk Wax strojově-struktura kámen,leštění skluznice,stažení vosku z hran,).Cena za 1ks= 499,-.

Diskuse

(0 komentářů)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info